Zdenerwował się, więc złamał żuchwę rawiczaninowi - Aktualności - KPP Rawicz

Aktualności

Zdenerwował się, więc złamał żuchwę rawiczaninowi

Data publikacji 26.02.2018

32 latek przed jednym z miejscowych lokali, pobił młodszego od siebie mężczyznę. Pokrzywdzony rawiczanin ze złamaną żuchwa trafił do szpitala. Sprawca został zatrzymany kilka godzin później. W przeszłości miał już konflikt z prawem, tym razem grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w sobotę kilka minut po godzinie 2:00. Wtedy to przed jednym z lokali, natknęli się na siebie mężczyźni, którzy nie znali się wcześniej. Między nimi doszło do utarczki słownej obaj przyznają, że byli pod działaniem alkoholu. Ich zdaniem jeden drugiemu utrudniał wyjście, stojąc zbyt blisko drwi lokalu. 32-letni mieszkaniec Wąsosza od słów przeszedł do czynów,  uderzył kilkakrotnie pięścią w twarz 23-letniego rawiczanina, powodując u niego pęknięcie żuchwy.

Pokrzywdzony mężczyzna został hospitalizowany w miejscowym szpitalu. Sprawca zdarzenia został zatrzymamy, kilka godzin później. 32-latek oświadczył, że poniosły go nerwy. Zatrzymany mężczyzna miał już konflikt z prawem, tym razem usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.