Dane statystyczne

Dziesiąty w Wielkopolsce.

p2Już po raz dwudziesty ósmy wielkopolscy policjanci rywalizowali, tym razem w Wolsztynie, o tytuł „Policjanta Ruchu Drogowego Roku 2015”. Zwycięzcy wielkopolskich eliminacji reprezentować będą województwo podczas krajowego finału w Krakowie.

Młodszy Aspirant Przemysław Pieprzyk reprezentant rawickich funkcjonariuszy w klasyfikacji ogólnej zajął 10 miejsce w jeździe samochodem był trzeci.

Tegoroczny konkurs odbył się w Wolsztynie w dniach 19-20 maja br. Wszystko dzięki wspólnej organizacji turnieju przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, Komendę Powiatową Policji w Wolsztynie i Starostwo Powiatowe w Wolsztynie oraz przy wsparciu władz samorządowych z Wolsztyna, Siedlec i Przemętu.

W konkursie uczestniczyli najlepsi policjanci ruchu drogowego wyłonieni w eliminacjach powiatowych. Po jednym ze wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji woj. wielkopolskiego oraz z WRD KWP Poznaniu, dwóch z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz dwóch żołnierzy Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu – łącznie 35 zawodników.

Reprezentant rawickiej drogówki mł.asp. Przemysław Pieprzyk zajął 10 miejsce, w konkurencji jazdy samochodem wywalczył miejsce trzecie.