#GaszynChallenge wspólna nominacja wspólna realizacja - Aktualności - KPP Rawicz

Aktualności

#GaszynChallenge wspólna nominacja wspólna realizacja

Data publikacji 12.06.2020

Policjanci i strażacy i medycy z Rawicza wspólnie zostali nominowani do #GaszynChellenge pompujemy dla Wojtusia. Mundurowi bez mrugnięcia okiem przyjęli wyzwanie.

Pomysłodawcą #GaszynChallenge jest strażak ochotnik z Gaszyna. Wszystko wskazuje na to, że jego pomysł to strzał w dziesiątkę i przez długi czas będzie niósł pomoc wielu potrzebującym chorym dzieciom. Jak czas pokazuje inicjatywa ta, rozprzestrzenia po całej Polsce. Włączają się w nią kolejni mundurowi oraz inne instytucje. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje.

Teraz już wiemy, że kwota 9 milionów została uzbierana na chorego Wojtusia, ale na pomoc czeka nadal wiele chorych dzieci, dlatego akcja #GaszynChellende nadal trwa a policjanci z Rawicza również chcą pomóc.

Zadanie jak widać na filmie zostało wykonane, a nasze nominacje kolejno otrzymali: Komenda Miejska Policji w Lesznie, Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu oraz Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

https://youtu.be/eqC45UzT90I

Rawiccy policjanci uzbieraną kwotę wpłacili na https://www.siepomaga.pl/nozka-zosi

  • policjanci podczas #gaszynchallenge2
  • policjanci podczas #gaszynchallenge
  • policjanci podczas #gaszynchallenge1