KPP Rawicz

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Z myślą o seniorach

  Drodzy seniorzy zapraszamy do obejrzenia projektu, który został stworzony z myślą o Was i dla Was. Filmik edukacyjny „Senior na drodze” przypomina kilka najważniejszych zasad, o których musimy pamiętać jako uczestnicy ruchu drogowego.

 2. Okradały pracodawcę od 3 lat

  Pracownice marketu usłyszały zarzuty kradzieży. Kobiety przez 3 lata wynosiły towar ze sklepu nie płacąc za niego. Podejrzanych w sprawie jest siedem ekspedientek. Żadna z zatrzymanych nie uniknie konsekwencji prawnych oraz finansowych. Grozi im do 5 lat więzienia.

 3. Uwaga. Oszuści posługują się nową metodą, podszywając się pod OLX

  Rawicka policja prowadzi postępowania, gdzie pokrzywdzone osoby zostały oszukane przez sprawców podszywających się pod platformę OLX. Ofiarami oszustów działających w ten sposób zostały już cztery osoby, łączna suma strat jakie poniosły to ponad 10 tysięcy złotych. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 4. Nadkomisarz Roman Bruss nowym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu

  Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka w obecności insp. Radosława Matysiaka powierzył obowiązki na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu nadkom. Romanowi Bruss. Tego samego dnia również załoga rawickich funkcjonariuszy po raz pierwszy w murach swojej jednostki przywitała powołanego Zastępcę.

 5. Miała zarobić na kryptowalucie, prawda okazała się zupełnie inna.

  Rawiczanka w słuchawce telefonu usłyszała głos mężczyzny, który przestawił się jako analityk finansowy jednej z firm zarabiających na kryptowalucie. Mężczyzna zachęcił do współpracy, obiecał szybki i prosty zarobek. W rzeczywistości oszust oczyścił konto kobiety i zaciągnął na jej nazwisko dług. Kwota sięgnęła 200 tysięcy złotych.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Przedszkolaki Misia Uszatka poznały Pyrka

  Kto to jest dzielnicowy? Kim jest policjant i czym się zajmuje? Jak policja dba o bezpieczeństwo? Czy policja uczy jak być bezpiecznym?

 8. Działkowiczu bądź czujny

  Sezon prac ogrodowych na działkach zbliża się dużymi krokami. W Rodzinnych Ogrodach Działkowych działkowcy niebawem rozpoczną wzmożone działania, obecnie dni nie są sprzyjające do prac w ogródku, jednak niebawem się to zmieni. Będzie to czas nie tylko prac i wypoczynku działkowców, niestety doświadczenie minionych lat pokazuje, że aktywują się również w tym czasie złodzieje i wandale.

 9. Zastępca Komendanta oraz Naczelnik Ruchu Drogowego odeszli na zasłużoną emeryturę

  Po długich latach przepracowanych w policyjnym mundurze, ze służbą pożegnali się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu insp. Marcin Mosiek oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. sztab. Waldemar Łańczak.

 10. Uroczysta zbiórka rawickiej Policki