KPP Rawicz

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Policjanta

Najczęściej czytane

 1. Seniorze! Nie daj się oszukać

  Po raz kolejny policjanci apelują do osób starszych o nieprzekazywanie pieniędzy osobom, które podają się za funkcjonariuszy. Wielkopolscy policjanci w przeciągu kilku dni otrzymali kilka zgłoszeń o oszustwach i usiłowaniach wyłudzenia pieniędzy od osób starszych. Nie dajmy się oszukać. Ostrzegamy, aby w kontaktach z obcymi, również przez telefon, być bardzo ostrożni.

 2. Święto Policji

 3. Znaleziono smartwatch

  W minioną niedzielę uczciwy znalazca przyniósł do Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu zegarek typu smartwatch, którego znalazł na ulicy Poznańskiej w Rawiczu. Zegarek marki Huawei jest zabezpieczony kodem. Właściciel może zgłosić się po jego odbiór do Starostwa Powiatowego w Rawiczu do Biura Rzeczy Znalezionych.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. W złości powybijał butelką szyby w aucie.

  Rawiccy funkcjonariusze zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. Mężczyzna po kłótni ze znajomym w złości, powybijał w jego samochodzie szyby. 43-latek z Wrocławia już usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

 6. Obchody Święta Policji i awanse dla rawickich policjantów

  W piątek w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Stanisław Małecki.

 7. Cała Polska dziękuje pracownikom służby zdrowia, my również.

  Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W obecnych czasach święto, to ma szczególny charakter. Policjanci dziękują wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, salowym, wszystkim pracownikom służby zdrowia, za walkę z pandemią. Dobrze wiemy jakiego wysiłku wymaga ta walka. Jesteśmy z Wami i wspieramy Was. #BrawoDlaWas

 8. Ratując życie

  Funkcjonariusz z Rewiru Dzielnicowych w Rawiczu z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, udowodnił, że jest policjantem zawsze i wszędzie. Mł. asp. Karol Wieczorek w sobotę wieczorem odebrał telefon od swojego kolegi strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jutrosinie. Nie spodziewał się, że jest to telefon o pomoc.

 9. Awanse dla rawickich policjantów

  W dniu dzisiejszym w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Jacek Polcyn.

 10. Dwa wypadki, w jednym z nich ucierpiało niemowlę

  Wczoraj na terenie naszego powiatu miały miejsce dwa wypadki drogowe. W jednym z nich ucierpiał motorowerzysta, w drugim niemowlę oraz kobieta. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchy drogowego o ostrożność, to ona pomoże nam uniknąć konsekwencji prawnych a co ważniejsze zagwarantuje nam ochronę tego co najważniejsze zdrowia i życia.