KPP Rawicz

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. Uroczysta zbiórka rawickiej Policki

 4. Obchody Święta Policji i awanse dla rawickich policjantów

  W piątek w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Stanisław Małecki.

 5. Awanse dla rawickich policjantów

  W dniu dzisiejszym w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Jacek Polcyn.

 6. Bezpieczna droga do szkoły

  Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021 uczniowie wracają do szkół. Po długiej przerwie, w pobliżu placówek oświatowo-wychowawczych, należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu kołowego i pieszego.

 7. Pobili znajomego bo ich zdenerwował

  Dwaj mieszkańcy Rawicza zostali zatrzymani za pobicie 50-latka, który jednego dnia dwukrotnie padł ofiarą napastników. 39 i 44-latek uderzali i kopali po całym ciele pokrzywdzonego, bo ten ich wcześniej zdenerwował. Zatrzymani rawiczanie w przeszłości mieli konflikt z prawem, zwłaszcza 44-latek ma długą listwę przestępstw. Wobec oprawców zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

 8. Najlepsi patrolowcy z Rawicza sierż. Bartosz Bordecki i st. post. Paweł Snela

  Sierżant Bartosz Bordecki i starszy posterunkowy Paweł Snela reprezentowali rawickich funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego podczas turnieju „Patrolowiec Roku 2019” na szczeblu wojewódzkim.

 9. 20-latek aresztowany za sprawę narkotykową

  Policjanci zatrzymali 4 mężczyzn zamieszanych za handel narkotykami. Jeden ze sprawców z Królestwa Niderlandów na teren Polski przywiózł 500 sztuk tabletek ekstazy, wartych na czarnym rynku około 15 tysięcy złotach, Każdy z zatrzymanych usłyszał zarzuty. 20-latek decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

 10. Obchody Święta Policji