Pyrek.pl - Edukacja bezpieczeństwa przez zabawę w sieci - Aktualności - KPP Rawicz

Aktualności

Pyrek.pl - Edukacja bezpieczeństwa przez zabawę w sieci

Data publikacji 16.03.2021

To takie proste! Wpisz w wyszukiwarkę hasło: „Pyrek.pl” i z nami wejdź do wirtualnego świata pełnego przygód i niezwykłych ludzi! Tak! właśnie tak, od dziś Sierżant Pyrek wykonywał będzie swoje obowiązki na stronie internetowej, aby być bliżej Was Kochani! Będzie mógł spędzać z Wami czas, sprawdzać Waszą wiedzę i umiejętności, dostarczać wiadomości, rozwiązywać zagadki, quizy, a także wziąć udział w wielu rozgrywkach. Sprawdźcie sami, zapraszamy!

Prezentujemy dla Państwa odświeżone narzędzie, bezpieczną stronę internetową dla Waszych dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do zarejestrowania się w portalu na stronie internetowej https://pyrek.pl. Platforma Pyrek.pl jest nowoczesną formą pomocy dydaktycznej w nauczaniu i rozwijaniu postaw bezpiecznego zachowania się dzieci.

Pyrek.pl zawiera wiele materiałów o tematyce bezpieczeństwa w życiu codziennym i na drodze, a także propozycje gier komputerowych i quizów wspierających proces uczenia się bezpieczeństwa. Przez tę platformę możliwe jest zapisywanie się na konferencje oraz zamawianie wizyt policjanta w stroju Sierżanta Pyrka w placówkach oświatowych i na festynach. Serwis ma charakter prewencyjny i ma na celu szerzenie edukacyjnych treści dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Znajdą tam państwo m.in relacje z festynów, konkursów oraz ze spotkań profilaktycznych w szkołach odbywających się na terenie powiatu rawickiego.

Żeby korzystać w pełni z serwisu rodzic, nauczyciel i uczeń powinien stworzyć konto i być zalogowanym użytkownikiem. Instrukcja rejestracji użytkownika oraz obsługi strony jest dostępna w załączniku do niniejszego artykułu.

Pliki do pobrania

  • 6.03 MB